Otse põhisisu juurde

Minust


Oma esimeses postituses natukene võtsin sõna juba teemal, kes ma selline olen? Püüan siin natuke täpsemalt endast mingi ülevaate anda ja rääkida, milleks ma üldse siin oma aega kulutan.

Vanust on mul 20 ja 30 aastate vahepeal, mitte päris keskel aga kuskil nende kahe arvu vahel, väga tore, et juba olen leidnud investeerimise? Kuigi ise tunnen, et 6-7 aastat tagasi oleks võinud juba algust teha aga parem hilja kui mitte kunagi. Investeerimise, säästmise ja kogumise kohta hakkasin lugema ja rohkem huvi tundma 2020 aasta Veebruaris ja oma esimese 10 eurot ma investeerisin 2020 Juunis Mintosesse. Päris vinge oli näha, et mu Mintose kontole tiksus 2020 Juuli kuuks 0.02€, võib öelda, et sealt see pisik tuli. Alguses ma võtsin asja ikka väga rahulikult ja järjest rohkem kasvas isu ja see tõmbas kaasa, mida rohkem lugesin teiste blogisid ja uurisin infot selle kõige kohta, seda suurem isu tuli midagi juurde visata sinna.

Mulle meeldib teha tööd, mul pole enda töö vastu mitte midagi aga ma leian, et mulle meeldiks veel rohkem mitte teha tööd või valida kuna ja kus ma teen tööd, sellist rahu oleks vaja, et ma ei käi tööl selle nimel, et iga kuu arved maksta jne vaid selle nimel, et see mulle tõesti meeldib, mõistate? See on üks suurimaid põhjuseid minul, miks ma ei taha tööst sõltuda ja tahan oma sentidega jõuda paberrahani.

Eestis on ju blogisid päris palju, kust saab väga tarka informatsiooni, et miks mina hakkan siin kirjutama midagi? Mina kirjutan kuna mulle meeldib enda tegevused panna kirja, mulle annab motivatsiooni kui mul on mõtetes, et millestki ma peaksin kirjutama ja kui keegi veel seda lugema peaks, siis ei saa ju “lasta üle” ja mitte tegeleda investeerimisega. Ma tunnen, et kõik sujub paremini kui ma kõik asjad ilusti kirja panen ja äkki ma saan kunagi lugeda seda 0.02€ teenimist juba kuskilt palmide alt? Samuti mina leian, et Eestis võiks palju rohkem blogisid olla ja kõik sellest kirjutada, oma teekonnast… see on põnev ja igal inimesel on oma nägemus asjadest ja omad viisid kuidas näiteks säästa või teenida lisaraha ja ehk on sellest kellelegi abi?

Üldiselt mul ei ole kogutud suurt “tagavara” või “hädaabi” summat kuskile kontole ja ei ole ka kõige parem säästja olnud. Nüüd ma püüan aktiivsemalt tegeleda säästmise, investeerimise ja raha “mustadeks päevadeks” kogumisega. Samuti tundub imelik, et ma seda kõike püüan teha ühe laenu kõrvalt ja ei suuna kõiki rahasid hoopis laenust vabanemiseks? Minule mitte, mina üritan tuua nähtavale selle, et kui sul isegi on mingi laen(ud) seljas, siis on ka võimalik raha säästa ja investeerida, kas see mul õnnestub? Mina usun küll.

Hakkame astuma “ilusa” elu suunas!