Otse põhisisu juurde

Boonused alustajale


Kui Sa kasutad minu soovituslinke, siis tõenäoliselt saan mina mingit kasu sellest aga mis peamine - Sina saad ka kasu ja kui jagatud mure on pool muret, siis teeme nii, et jagatud kasum on parem kui 0 kasum, liigume koos rahalise vabaduse suunas!

Kirjeldus: Lätist pärit üks suurimaid ühisrahastusplatvorme, kui enamus ühisrahastusplatvormides on süsteem selline, et Sina annad otse laenu laenuvõtjale, siis Mintoses on nii, et Sina annad oma raha Mintosele ja Mintos annab edasi laenuandjale ja laenuandja annab edasi laenuvõtjale. Mintos on väga populaarne alustajate ja tuntud investorite seas, väga paljude portfellist leiab Mintose.
Kuidas Mintos töötab?
Mida Sina saad Mintosest: Esimesel 30, 60 ja 90 päeval saad investeeritud summalt teatud protsendi raha tagasi.
Kuidas alustada:
2. Läbi isikutuvastus
3. Lae enda Mintose kontole raha
4. Pane paika strateegia automaatseks investeerimiseks või investeeri manuaalselt
5. Naudi tulemusi!

Kirjeldus: Võimalus osta aktsiaid iga päev ja iga kell. Keskmiselt kõige soodsamad vahendustasud Euroopas (Nii nad kirjutavad).
Mida Sina saad Freedom24´st: Kampaania korras kingib Freedom24 kõigile vähemalt 25 aastastele tasuta 1 aktsia, aktsia väärtus võib olla kuni 600 USD.
Kuidas alustada:
2. Läbi isikutuvastus (Kui jääb arusaamatuks, mis dokumendiga enda aadressi tuvastada, siis võib kasutada näiteks pangakonto 1 päevast väljavõtet PDF failina)
3. Arvutis logige sisse ja vajutage enda nimetähtede peale, avanenud menüüs peaks olema "Saa aktsia" (Võib võtta mõni minut aega kuni menüüsse tekib "Saa aktsia" koht)
4. Naudi oma võib-olla esimest aktsiat! 

Kirjeldus: Bonusway´s on väga paljud e-poed ja läbi Bonusway on erinevad kampaaniad käimas, võimalus osta soodsamalt ja lihtsamalt ja mis peamine - võimalus selle pealt teenida! Lisaks on neil olemas mugav äpp ja seal tehakse vahepeal veel eraldi paremaid kampaaniaid.
Mida Sina saad Bonusway´st: Kui konto on loodud minu soovituslingiga ja te kogute läbi Bonusway 1€ cashbacki, siis saate 4€ tasuta lisaks.
Kuidas alustada:
2. Shoppa e-poodides läbi Bonusway ja teeni vähemalt 1€ cashback
3. Saa minu pealt 4€ lisaks
4. Naudi raha ja soodsamaid oste e-poodides!

Kirjeldus: Ühisrahastus kus laenud liiguvad läbi VIA SMS Group ja tütarfirmade.
Mida Sina saad Viainvest´ist: Tasuta 15€ lisaks kui lood konto ja investeerid vähemalt 50€.
Kuidas alustada:
2. Läbi isikutuvastus
3. Pane kontole vähemalt 50€ ja investeeri vähemalt 50€
4. Saad 15€ kontole juurde, pole tänu väärt!

Kirjeldus: Põhimõtteliselt käib see asi nii, et sa õpid erinevate coinide kohta ja saad selle eest neid coine. Nimelt sa vaatad mingi lühikese video või esitluse ja vastad siis küsimustele ja selle eest makstakse sulle coinides. (Valesti vastates ei kaota midagi, saad uuesti vastata kuni õige vastuse paned ja coinid saad ikka) Ja need kõik erinevad coinid saad vahetada näiteks Bitcoini vastu või otsustada kas soovid müüa maha või ootad.
Mida Sina saad Coinbase´st: Erinevaid coine mida vahetada näiteks Bitcoini vastu või hoopis müüa maha ja rahaga teha mida soovid.
Kuidas alustada: 
2. Läbi isikutuvastus
3. Vajuta menüüs "Learn and Earn" ja asu teenima
4. Naudi tasuta sente!