Otse põhisisu juurde

Hüvasti Jaanuar - Suvi kaugel sa oled? Aasta algab hästi/halvasti?


Tere, täna me räägime minu põrumistest taaskord, samuti teeme juttu ka hetkel börsil toimuvast. Kuidas on Sinul uus aasta hoo sisse saanud? Mina ütlen ausalt, et minul ei ole just kõige ilusamal moel, elus toimub hetkel mitmeid kurbasid asju, mis mõjutavad ka minu investeerimist aga nendest asjadest ma siin ei räägi. Küll aga võin öelda, et autot on kallis ülal pidada, mul on hetkel üks vana auto ja seal järjest kõik asjad lagunevad, loobi sott siia ja sott sinna, samuti läks ka Jaanuaris ja läheb ka Veebruaris. Mina olen otsustanud, et ma peaksin pigem leidma võimalikult odava laenu, et osta endale uuem ja korralik auto kuhu ma ei pea iga kuu oma investeerimisele mõeldud rahasid sisse panema. Teine variant on kuskilt maalt otsida jalgratas välja, roostes kett uuesti ära õlitada ja sellega ringi vurama hakata, see variant minule ei saa olla sobilik. Ma tahaksin siia tuua rõõmsaid sõnumeid aga kus sa sellega, minu blogi saab 2022 aasta halablogi tiitli omanikuks. Tegelikult vaatamata kõigele jääme siiski positiivseks, ma olen teinud natuke asju, et minu sissetulek kasvaks siin mõne kuu jooksul märgatavalt, loodetavasti annab see mulle ka rohkem vabadust investeerida.

Küll aga kuhu investeerida kui me hetkel vaatame, mis börsil toimub? Tegelikult ei toimu ju midagi, täiesti tavaline nähtus on see, et asjad lähevad miinusesse vahepeal, loomulikult neile kes kavatsesid oma aktsiaid osta-müüa kiire ajavahemikuga, siis neil on hetkel kehvasti. Mina olen ostnud üldiselt aktsiaid, et neid hoida ja hetkelised miinused ei pane mul isegi silma pilkuma, asjad lähevad miinusesse, siis samamoodi lähevad ka plussi. Ma tahaksin hetkel küll vaba raha, et nipet-näpet siit ja sealt juurde osta aga ei saa. Freedomis tegin ka väikese müügi ja ostsin muud asemele. Aktsia oli tõusnud ca 277%, ma rohkem ei näinud neil seda pointi, et mille pealt veel minekut oleks, peale müüki tuli neile langus samuti, otsusta ise kas tegin õigesti või mitte.
Heaküll kas vaatame koos need nutused numbrid üle, mida ma üldse kirja panna oma tabelitesse ei tahtnud? Mu tabelid on nagu tühjad ämbrid, mis kolisevad paari sendiga aga kurat olgem ausad, paarist sendist see raha tulema hakkabki! Noo mis te ise arvate kui palju ma suutsin investeerida? Ümmargune 0 eksole? Õnneks mitte, automaatne kasvukonto investeering siiski läks ehk ma investeerisin uut raha 31.00€, uhke!!!
Luubiga vaadates näen mingeid sente, mis juba töötavad ametis mille neile määrasin, kuidas neid paremini tööle panna??? Nad teenisid raske tööga mulle 4.78€ ja kõige hullem on see, et neil pole häbi ka süüa küsida! 
Kui ma eelmises postituses kiitsin, et asjad on plussi läinud, siis hõiskasin enne õhtut nagu näha eksju, sel korral on jälle kõik miinuses ja rohkem miinuses kui varem. Hea töö minu poolt - halb minu sentide poolt.
Nagu ka sai mainitud, siis üks aktsia pani hullu ja jõudis ca 277% plussi koju tuua, kiidan ja kummardan ja kahetsen, et seal ainult kopikad olid nagu ikka. Mina mängin nii madalas liigas, et ei ole palju rohkemat loota.
Aitäh Sulle selle halapostituse lugemise eest.

Kas mul uusi lugejaid siin ei käi või ma pean meelde tuletama, et kes ei ole veel alustanud investeerimisega, siis õige aeg on seda just nüüd teha ja ma pakun sulle võimalust alustades veel lisapappi ja nänni saada erinevatel lehtedel, vaata siit järele


Kommentaarid